Serwis naprawa solarów kotłów palników ogrzewania i klimatyzacji Szczecin
GOTERM - serwis urządzeń grzewczych, Szczecin
OFERTA

GOTERM - SERWIS I NAPRAWA , URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH ORAZ KLIMATYZACJI


GOTERM specjalizuje się w fachowej obsłudze urządzeń grzewczych,instalacji solarnych, a także ogrzewania oraz klimatyzacji. Nic, co związane z energią cieplną, nie ma przed nami tajemnic. Zajmujemy się przeglądem oraz naprawą, jak i również ich regularnym serwisowaniem i konserwacją. Dzięki umowie konserwacyjnej z naszym serwisem zyskują Państwo stałą, rzetelną opiekę nad ciepłem w swoich domach, która od lat cieszy się zaufaniem mieszkańców Szczecina i okolic. Działamy w dwóch województwach Zachodniopomorskim i Lubuskim, w promieniu 60km od Szczecina i Gorzowa Wlkp. Do głównych usług GOTERM należy serwisowanie naprawa i obsługa w dobrej cenie, w tym:
 • serwis i naprawa kotłów (pieców gazowych i olejowych),
 • serwis i naprawa palników,
 • serwis i naprawa pomp ciepła,
 • serwis i naprawa solarów (układów solarnych),
 • serwis i naprawac gazowych nagrzewnic powietrza,
 • serwis i naprawa klimatyzacji.
W naszej ofercie dostępny jest również montaż ogrzewania i montaż klimatyzacji. Pracujemy w promieniu 60 km do miasta Szczecin i Gorzów Wlkp.

Naprawa kotłów i serwis palników – Szczecin, Gorzów Wlkp


Zajmujemy się kompleksową naprawą kotłów i palników. Dysponujemy własnym magazynem części zamiennych, w naszej ofercie znajduje się serwis kotłów, zarówno gazowych, jak i olejowych. Profesjonalnie obsługujemy piece wszystkich wiodących na rynku producentów, oferując rzetelny przegląd oraz trafne rozpoznanie usterki. Nasza naprawa kotłów przebiega sprawnie, niezależnie od wielkości, typu oraz umiejscowienia urządzenia. Korzystne umowy serwisowe to dla Państwa gwarancja utrzymania kotła w dobrym stanie przez wiele lat za korzystną cenę. Zajmujemy się także serwisem i naprawą palników nadmuchowych , wykonujemy naprawy palników, ich regulacje, przegląd i regeneracje. Serwis palników GOTERM wykonuje prace zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami z zakresu ochrony środowiska.

Szczecin,Gorzów Wlkp: serwis solarów


Układy solarne stanowią dziś coraz częściej wybierane rozwiązanie (również w Polsce), zwłaszcza w celu podgrzania wody używanej na co dzień w gospodarstwach domowych. To ekologiczna oraz praktyczna metoda pozyskiwania energii, która następnie może być przetwarzana na różne sposoby, zależnie od finalnego przeznaczenia. Wychodząc naprzeciw bieżącym oczekiwaniom klientów, oferujemy serwis solarów w obrębie miasta Szczecin i Gorzów Wlkp Układy solarne, tak jak i tradycyjne instalacje grzewcze, wymagają systematycznych przeglądów, a także mogą ulegać uszkodzeniom. Dlatego, aby w pełni wykorzystywać ich możliwości i z czasem zanotować zauważalny zwrot tej inwestycji, warto mieć swój zaufany serwis solarów. W GOTERM zajmujemy się tym zawodowo, a na nasz serwis solarów składają się m.in.:
 • systematyczne przeglądy,
 • regulacja ustawień,
 • kontrola i regulacja szczelności,
 • wymiana glikolu,
 • konserwacja instalacji.
Serwis solarów to usługa, z której w przypadku braku bieżących usterek warto korzystać - zależnie od wskazań producenta - raz na rok lub raz na dwa lata. Zachęcamy do kontaktu wszystkich Państwa, zainteresowanych serwisem solarów w mieście Szczecin

Klimatyzacja Szczecin, Gorzów Wlkp: montaż klimatyzacji, serwis, naprawa


GOTERM oferuje nie tylko serwis ogrzewania (piece, kotły) czy serwis solarów, ale także montaż klimatyzacji i serwis klimatyzacji. Wiemy, że coraz więcej z Państwa jest zainteresowanych instalacją klimatyzacji we własnych mieszkaniach czy domach jednorodzinnych. Dlatego dbamy, aby wraz z dostępnością rynkowych klimatyzatorów rosła również - odpowiadająca potrzebom klientów - dostępność ich serwisu oraz naprawy. Stąd w naszej ofercie zarówno montaż klimatyzacji, jak i jej naprawa w obrębie miasta Szczecin i Gorzów Wlkp. Po zainstalowaniu instalacji, zapewniamy regularny serwis klimatyzacji oraz naprawę, gwarancyjną i pogwarancyjną. Oddanie klimatyzatora w ręce profesjonalnej firmy to dla Państwa najwygodniejsza forma dbania o jego sprawne funkcjonowanie, czystość oraz bezpieczeństwo dla zdrowia. Serwis GOTERM to szybka i solidna naprawa klimatyzacji - wszystkie czynności wykonujemy samodzielnie, posiadamy wysokiej jakości sprzęt oraz odpowiednie środki do czyszczenia i konserwacji.pompy ciepła szczecin solary szczecin piece gazowe szczecin pompy ciepła szczecin solary szczecin
piece gazowe szczecin pompy ciepła szczecin solary szczecin piece gazowe szczecin pompy ciepła szczecin solary szczecin